Biuro Konsultingowo - Doradcze DOLANA
Jacek Daniel Białobłocki
ul. Mszczonowska 38 m 31
96 - 100 Skierniewice
 

BIURO CZYNNE:
Poniedziałek - piątek: od godz. 9:00 do 16:00
sobota: e-mail: biuro@dolana.pl
niedziela: e-mail: biuro@dolana.pl

TELEFONY
Tel. + 48 (46) 811 21 23 
    Mobile:  +48  692 368 590
 
Prosimy o wcześniejszy telefon w celu umówienia się na spotkanieZapraszamy do kontaktu z nami za pośrednictwem formularza:

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon:
Treść:


INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Biuro Konsultingowo – Doradcze DOLANA, Jacek Daniel Białobłocki z siedzibą: Skierniewice, ul. Mszczonowska 38 m 31 („Administrator”). Państwa dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w związku z Państwa zainteresowaniem naszą ofertą, celem udzielenia odpowiedzi/przedstawienia ofert zgodnie z zapytaniem zawartym w formularzu kontaktowym (podstawa prawna przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony - art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Podanie przez Państwa danych osobowych wskazanych w formularzu jest dobrowolne, jednakże niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Państwa pytanie. Państwa dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

W związku z przetwarzaniem danych przysługuje Państwu prawo do: żądania dostępu do Państwa danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania i usunięcia, przenoszenia do innego administratora, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Oferty z
Reklama nieruchomości