Formularz zapytania o szczegółowe informacje dotyczące wybranej oferty.

Tytul oferty:
"Zamek Krzyżacki w Węgorzewie Obiekt z historią.....  POLECAMY - OKAZJA !!" (oferta nr 1516/ZP)
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon:
Treść:


INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Biuro Konsultingowo – Doradcze DOLANA, Jacek Daniel Białobłocki z siedzibą: Skierniewice, ul. Mszczonowska 38 m 31 („Administrator”). Państwa dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w związku z Państwa zainteresowaniem naszą ofertą, celem udzielenia odpowiedzi/przedstawienia ofert zgodnie z zapytaniem zawartym w formularzu kontaktowym (podstawa prawna przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony - art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Podanie przez Państwa danych osobowych wskazanych w formularzu jest dobrowolne, jednakże niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Państwa pytanie. Państwa dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

W związku z przetwarzaniem danych przysługuje Państwu prawo do: żądania dostępu do Państwa danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania i usunięcia, przenoszenia do innego administratora, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Zapraszamy do kontaktu z Naszą Firmą za pomocą zakładki KONTAKTTylko u nas

Reklama nieruchomości